Bella Hadid kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Ablası Gigi hadid gibi model olan ve ünlü marka ve fotoğrafçılarının peşinden koçtuğu Bella hadid kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?


Bella hadid, 9 Ekim 1996 yılında Los Angeles'ta doğmuştur. Babası,Filistin asıllı ünlü emlakcı Mohamed Hadid, Annesi ise, Reality proğramı olan "The Real Housewives of Beverly Hills" starı eski top model Yolanta Foster'dir. Yolanta Foster,ünlü prodüktör David Foster'tır. Bella hadid'in öz kardeşleri ablası Gigi ve erkek kardeşi anwar haricinde anne babalarının diğer eşlerinden 7 kardeşleri daha vardır.

Bella, küçükken at binmeyi çok severdi hatta proffesinal bir at binicisidir. Atlarla birlikte huzur bulduğunuda ifade etmiştir.

Top model olan ablasının izinden giden güzel model, aslında fotoğrafçılıkta ilerlemek için eğitim alsada işin mutfağa olan fotoğrafcılık onun için hafif bir iş olacaktı.

2014 yılında ilk profesyonel modellik kariyerine IMG Model şirketi ile adım atan Bella
, aynı senenin Eylül ayındaki New York Moda Fastasında Model olan olarak çıktı. Balmain isim firmanın 2015 Sonbahar - Kış kreasyonu için objektif karşısına geçen güzel model,tecrübesiz bir model olmasına karşın bir çok markanın peşinden koştuğu isim haline geldi. Bottega Veneta,Tom Ford,Tommy Hilfiger,Diane von Furstenberg Topshop,, Jeremy Scott,Philipp Plein, Moschino,Burberry,Marc Jacobs  ve Missioni gibi bir çok ünlü markaların tanıtımlarında boy gösterdi.

2015 senesini Aralık ayında gerçekleştirilen Chanel defilesinde ilk manken olarak podyuma çıkan güzel model, firmaların yanı sıra Vogue,Elle ve Seventeen ünlü dergilerinde dikkatini çekerek  bu dergilerin sayıları için poz verme fırsatını buldu.

Bella hadid\'in saçları aslında sarı'dır. Ancak ablası gigi hadid'le karıştırılmamak için ve karanlık ruh hali sahip olduğu için saçlarını koyu tona boyamayı tercih etmiş ama Bu da kendisini Jennifer Lawrance\'a benzetilmesine neden olmuştur.

En Kaliteli Yeni içerikler İçin abone ol!

Yorumunu Yaz

3 comments